Sky Creation акрилни производи CO,.Ltd. е специјализиран производител на акрилни производи, кој се наоѓа во градот Шенжен во провинцијата Гуангдонг, стар повеќе од 13 години.Усвојувајќи напредна опрема, нашата компанија нуди разновидни производи кои можат да ги задоволат вашите разновидни барања, како што се акрилен држач за дисплеј, акрилна кутија за шминка, кутија за складирање на козметика, акрилна фото рамка, цврст блок, канцелариски материјали, летви за ѕидови, држач за картички и така натаму.

Контактирајте не Прочитај повеќе

ИзбранаПроизводи

Нови пристигнувања